VILA, KARIBIK – TURKS A CAICOS

ID: CC6BGQ
 • 455 m²

  Rozloha
 • 4

  Izby
 • 3

  Kúpeľne
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

O NEHNUTEĽNOSTI

Vila v luxusnom rezorte Amanyara ponúka jedinečný pocit súkromia a disponuje troma samostatnými bungalovmi umiestnenými okolo bazéna a okrasného jazierka, ako aj samostatným obytným a spoločenským priestorom s vírivkou z teakového dreva na terase.

Vlastniť vilu v rezorte Amanyara, čo v preklade znamená “pokojné miesto”, je ako vlastniť svoje vlastné súkromné letovisko. Majitelia vily majú neobmedzený prístup k širokej ponuke služieb rezortu Amanyara, ktoré zahŕňajú predovšetkým služby hlavnej reštaurácie a baru, plážového klubu, spa, fitness centra, knižnice, kina, obchodu a centra pre voľnočasové aktivity. K dispozícií je tiež tenisový kurt s umelým povrchom, ihrisko pre plážový voleybal, detské futbalové ihrisko, štúdio Pilates a golfový simulátor. Amanyara rezort navrhol architekt Michel Gathy, ktorého dizajn pre Amanresorts získal celosvetové uznanie.

Vila má k dispozícií šéfkuchára a personál.

LOKALITA – Karibik, Turks a Caicos

Súostrovie Turks a Caicos rozkladajúce sa na ploche asi 430 km²  sa delí na dve skupiny – na západe sú ostrovy Caicos, ktoré predstavujú asi 90% rozlohy a žije na nich približne 80% obyvateľstva, zatiaľčo na východe sa nachádzajú iba dva malé obývané ostrovy Turks. Tieto dve skupiny ostrovov sú od seba oddelené 35 km širokým prieplavom. Súčasťou je ostrov Providenciales, ktorý je známy svojou najkrajšou plážou sveta Grace Beach a právom je označovaná ako perla Karibiku.

Turks a Caicos je odporúčanou destináciou pre priaznivcov potápania a šnorchlovania. Smithov útes v Provo je jednou z najobľúbenejších lokalít pre potápanie v tejto oblasti. Atraktivitu lokality umocňuje množstvo koralových útesov, ktoré sa nachádzajú pozdĺž celého zálivu Grace Bay.

Mám záujem

*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU