VILA, GRÉCKO – MYKONOS

ID: GMFQ6G
 • 770 m²

  Rozloha
 • 9 670 m²

  Pozemok
 • 9

  Izieb
 • 9

  Kúpeľní
 • 5

  Parkovaní
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

O NEHNUTEĽNOSTI

Luxusná rezidencia Meravigliosa sa nachádza na ostrove Mykonos neďaleko pokojnej, dlhej piesočnatej pláže v letovisku Panormos a vďaka svojej vynikajúcej polohe je zaliata slnečnými lúčmi počas celého dňa.

Vila je dispozične členená na dve podlažia, pričom obe majú prístup do vonkajšej časti – k bazénu, resp. do záhrady a poskytuje jedinečný výhľad na Stredozemné more. Rezidencia ponúka 8 spální s vlastnými kúpeľňami.

Návštevníka ohromí už samotný vstup do domu cez dvor prekrytý nádhernou tradičnou pergolou. Oddychová zóna so sedením z prírodného kameňa je vďaka nezabudnuteľnému výhľadu stvorená na relaxáciu a slnenie. Jednoduchú krásu priestoru podčiarkuje použitý nábytok a zariadenie s dôrazom na drevené prvky.

Obyvatelia si môžu vychutnať súkromie vily situovanej v pokojnej časti ostrova, ako aj rušný nočný život v baroch a kluboch vzdialených iba pár minút.

 • 770 m2, 9 izieb
 • klimatizácia
 • infinity bazén
 • jedinečný výhľad na more
 • priamo pri mori
 • súkromie

LOKALITA – Grécko, Mykonos

Mykonos alebo aj „ostrov vetra“ je jedným z Kykladských ostrovov nachádzajúci sa uprostred Egejského mora.  Ostrov je prístupný z mora (z prístavov Pireus a Rafina – cesta trvá približne 3 – 5 hodín) a letecky (z medzinárodného letiska v Aténach trvá let 40 minút, pričom z letiska Mykonos lietajú priame spoje do niekoľkých európskych metropol). Navyše, vďaka svojej polohe, ostrov je dôležitou križovatkou súkromných plavieb po Egejskom mori.

Ostrov Mykonos je známy svojou malebnou krásou: biele domčeky, veterné mlyny a božské pláže. Nočný život na Mykonose je preslávený: ostrov je považovaný za bezkonkurenčnú destináciu zábavy v celom Stredozemnom mori a priťahuje bohaté a slávne osobnosti z celého sveta. V uličkách mesta Chora (hlavné mesto ostrova) nájdete všetko: od svetových značiek po tradičné výrobky a od pokojných reštaurácií až po hlučné nočné kluby. Mnoho celebrít sa prechádza v oblasti Matogiannia, kde si vychutnávajú kokteil pri západe slnka pri mori v malebných Malých Benátkach.

Z množstva jedinečných pláží môžeme spomenúť napríklad pláž Psarou a jej elegantný plážový bar – reštauráciu Nammos, ktorá sa stala obľúbenou destináciou medzinárodnej klientely. Nachádzajú sa tu však aj súkromné pláže, ako napríklad Fokos, ktoré Vám ponúknu nádherný výhľad na Egejské more a okúzľujúce západy slnka.

Mykonos je spojený s mestom Delos, kam sa môžete dopraviť malou loďkou. Delos je najzachovalejšie starobylé mesto v Grécku. V antike bol Delos považovaný za posvätné miesto, pretože ľudia verili, že sa tam narodil Apolón (Boh slnka) a Artemis (Bohyňa lovu, zvierat a plodnosti). Archeologické múzeum Delos je jedným z najvýznamnejších múzeí v Grécku, nájdete v ňom vzácne sochy, hrnčiarske výrobky, listiny a mozaiky.

Mám záujem

*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU