VILA, CHORVÁTSKO – ISTRIA

ID: R056
 • 300 m²

  Rozloha
 • 1800 m²

  Pozemok
 • 6

  Izieb
 • 6

  Kúpeľní
 • 1 850

  EUR

PRENÁJOM

Táto jedinečná vila Idylle sa nachádza v malej dedinke neďaleko mesta Novigrad na Istrii a jej história sa datuje do 16-teho storočia. Prešla kompletnou rekonštrukciou pod vedením renomovaného chorvátskeho architekta, ktorý prezentoval nadčasový štýl istrijskej architektúry modernou cestou. Vila Idylle získala v roku 2018 dve prestížne ocenenia – cenu za najkrajší dom na prenájom v Chorvátsku a druhé ocenenie ako najlepší architektonický projekt na svete.

Vila je dispozične členená na 3 podlažia. Na prízemí sa nachádza obývací priestor s jedálenskou časťou, plne vybavená kuchyňa a toaleta. Prvé podlažie disponuje tromi spálňami s vlastnými kúpeľňami. Jedna zo spální ponúka terasu, z ktorej je priamy vstup do nádherne upravenej záhrady. Ďalšie dve spálne sú situované na najvyššom poschodí, samozrejme súčasťou sú kúpeľne. Bohatá história a tradícia vily Idylle je umocnená starožitnosťami z Talianska a predmetmi, ktoré patrili pôvodným majiteľom vily. Pôvodná kamenná podlaha zo 16. storočia dáva celému interiéru zvláštny pôvab a vtiahne Vás do doby minulej.

Očarujúca stredomorská záhrada plná levandúľ, rozmarínu a olivovníkov je ukrytá pred zrakmi okoloidúcich kamenným oplotením, a poskytuje tak maximálne súkromie, vďaka čomu si môžete plne vychutnať bazén so slanou vodou, opaľovať sa na pohodlných ležadlách, či večer grilovať v kruhu priateľov. Majiteľ vily Vám rád sprostredkuje rôzne služby ako napríklad vodné športy so zľavnenou cenou, súkromné hodiny jogy, masáže priamo vo vile, či zabezpečí jachtu alebo loď.

Vila ponúka ubytovanie pre 12 osôb.

 • 300 m², 6 izieb
 • výhľad na more, terasa
 • bazén so slanou vodou
 • letná kuchyňa s vonkajším grilom

LOKALITA – Chorvátsko, Novigrad

Novigrad je turistické letovisko na severozápadnom pobreží polostrova Istria. Jedná sa o mesto s významným historickým a kultúrnym dedičstvom. Od najbližšej pláže je vila vzdialená iba 4 km. V okolí vily sa nachádza niekoľko rodinných fariem s výrobou biopotravín, vďaka čomu sa ponúka skvelá príležitosť vychutnať si pravé chorvátske špeciality a spoznať miestnu kuchyňu. V regióne môžete navštíviť známe istrijské mestá Umag, Poreč a Rovinj.

Mám záujem

*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU