PENTHOUSE, PRAHA 8 – KARLÍN

ID: 0124
 • 310 m²

  Rozloha
 • 66 m²

  Terasy
 • 5

  Izieb
 • 4

  Kúpeľne
 • 4

  Parkovania
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

O NEHNUTEĽNOSTI

Veľkorysý dvojpodlažný byt v modernej novostavbe na Rohanskom ostrove ponúka okrem skvostných výhľadov aj precízne designové spracovanie renomovanou švajčiarskou skupinou architektov EM2N. Mezonet sa nachádza na najvyšších podlažiach (8. a 9. nadzemné podlažie) západného krídla Rezidencie Vltava a poskytuje atraktívne výhľady na panorámu Prahy v osi Petřín – Pražský hrad – Letná a Vítkov. Dokonalé výhľady sú umocnené bezprostrednou blízkosťou rieky a jej zelenými brehmi. Kúpna cena zahŕňa štyri garážové státia a štyri bezbariérové pivničné priestory o výmere 16 m².

Priestranné horné podlažie je vďaka prístupom na dve terasy podlažím spoločenským. Nachádza sa tu obývací priestor s jedálňou a krbom, kuchyňa, hlavná spálňa, dve kúpeľne s toaletou, šatník a práčovňa. Centrálne umiestnené schodisko je hlavnou dominantou celého bytu a otvára prístup do spodnej časti mezonetu s ďalšími dvoma spálňami a pracovňou s lodžiou. Každá spálňa na tomto podlaží ma vlastný šatník a kúpeľňu s toaletou. Obidve jednotky disponujú vlastným vchodom a výťahom priamo do bytu.

Dominantným prvkom interiéru je kameň, sklo a ostatné materiály v tlmených elegantných a nadčasových odtieňoch čiernej, šedej a bielej farby v prevedení mat a lesk. Útulnosť bytu dotvárajú svetlé dubové parkety a krb obložený jemným svetlým kameňom. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie. Súčasťou vybavenia bytu je vlastná dátová sieť, klimatizácia, ako aj výsuvný systém tienenia terás.

LOKALITA – Praha 8, Karlín

Objekt Rezidencia Vltava je súčasťou rozsiahleho projektu River Gardens, situovaného do významnej časti rozvíjajúceho sa územia Rohanského ostrova. Oblasť Karlín sa v posledných rokoch stáva kultúrnou a spoločenskou mekkou moderného životného štýlu. Pôvodné továrne, fabriky a iné industriálne objekty dnes získavajú významné architektonické ocenenia za citlivú urbanistickú premenu na administratívne budovy, či bytové domy.

Karlín je dnes vyhľadávanou lokalitou predovšetkým umelcami, novinármi a mladými ľuďmi pre svoju typicky uvoľnenú atmosféru pokojnej štvrti, ktorá je doslova na dosah od pulzujúceho centra mesta, no napriek tomu ukrytá v zeleni na pravom brehu Vltavy. Rezidencia Vltava je obklopená nielen zeleňou, ale aj štýlovými kaviarňami a množstvom reštaurácií. V blízkosti sa konajú pravidelné farmárske trhy, nachádazajú sa tu školy, ihriská, ale aj hudobné divadlo Karlín.

Mám záujem
*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU