BYT, PRAHA 1 – STARÉ MĚSTO

ID: 0104_C53
 • 87 m²

  Rozloha
 • 2

  Izby
 • 1

  Kúpeľňa
 • 565 000

  EUR

O PROJEKTE

Prvorepublikový Palác Dlouhá postavený v štýle art deco v časti Praha – Staré Město, je synonymom bývania tej najvyššej kvality. Jeho nedávna kompletná rekonštrukcia umožnila vybudovať desiatky luxusných bytov, vrátane tohto nadštandardne vybaveného apartmánu pripraveného k okamžitému nasťahovaniu.

Bývanie v talianskom štýle

Designový interiér podčiarkuje vysokú úroveň rekonštrukcie, ktorá bola zrealizovaná do najmenších detailov s prihliadnutím na zachovanie pôvodných architektonických prvkov.  V byte sú použité luxusné materiály ako travertínové podlahy a obklady v kúpeľni, masívne dubové parkety či mosadzné doplnky, ktoré odzrkadľujú dobovú atmosféru budovy. Súčasťou bytu je kvalitný nábytok, ako aj na mieru zhotovená a plne vybavená kuchyňa so všetkými spotrebičmi a doplnkami. Vzhľadom na vysoké požiadavky moderného bývania je kúpeľňa navrhnutá s vysokými oknami. Nadčasové obklady z prírodných materiálov funkčne doplňuje vybavenie značiek ako Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Vďaka orientácii na dve svetové strany je byt veľmi slnečný, čím poskytuje dostatok denného svetla. Spálňa je orientovaná do vnútorného bloku Paláca, vďaka čomu je zaručený Váš pokojný spánok. K bytu je možné dokúpiť podzemné garážové státie.

Pridanou hodnotou celého projektu je jeho verejná časť. Palác Dlouhá pozná väčšina obyvateľov Prahy vďaka divadlu, ktoré sídli v jeho suteréne. Súčasťou domu je i známa Gurmet Pasáž, neoficiálne centrum pražskej gastronómie. Majitelia bytov v Dlouhé majú doslova na skok tie najznámejšie pražské obchody, bistrá a kaviarne: napr. známe mäsiarstvo Naše Maso skupiny Ambiente, vyhlásené street-bistro Hany Michopulu Sisters, či prvotriedna bagetéria Bánh Mí Makers. Komfort v Paláci zaručuje nepretržitá recepcia, služba concierge ako aj podzemné parkovanie.

 • rozloha 87 m²
 • nadštandardne vybavený apartmán
 • luxusné materiály
 • vybavenie na mieru
 • pripravený k okamžitému nasťahovaniu
 • historické centrum Prahy

LOKALITA – Praha 1, Staré Město

Palác Dlouhá sa nachádza v historickom centre Prahy, iba pár minút chôdze na Staroměstské a Václavské námestie, či Náměstí Republiky, rovnako ako aj na obe hlavné pražské stanice. Aj napriek tomu, že nehnuteľnosť je súčasťou Starého Města, môžeme vyzdvihnúť jeho perfektnú dopravnú dostupnosť. Parkovanie je zabezpečené jednak priamo v Paláci, ako aj v priestoroch blízkych obchodných domov Kotva a Palladium. Práve s dôrazom na lokalitu je zbytočné vyzdvihovať možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia. Za zmienku však stojí blízkosť luxusnej pražskej nákupnej adresy, Pařížskej ulice, ako aj neďaleká “náplavka” a Letenské sady.

Mám záujem
*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU