NADČASOVÁ VILA GRADINI, PRAHA 7 – TROJA

ID: 0381
 • 980 m²

  Vila
 • 2 509 m²

  Pozemok
 • 8

  Izieb
 • Áno

  Pripravené k nasťahovaniu
 • Áno

  Čiastočne zariadené
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

O NEHNUTEĽNOSTI

Reprezentatívna vila Gradini sa nachádza na južnom, svahovitom pozemku s výmerou 2 509 m2 v prestížnej vilovej štvrti Troja. Táto nadčasová vila s výmerou 979,6 m2 a s dispozičným riešením 8 + 1 maximálne využíva terénne členenie pozemku nachádzajúceho sa v chránenej prírodnej oblasti Vo Višničkách v blízkosti Trojskeho zámku.

Vila bola postavená v roku 2011 a počas posledných dvoch rokov prešla modernizáciou. Jej priestor a dispozícia úplne stiera hranice medzi interiérom a exteriérom. Táto voľne stojaca stavba, oddelená od ulice záhradou, vyniká svojou jednoduchosťou a minimalistickou skeletovou konštrukciou zo železobetónu, ktorá dala priestor k preskleniu všetkých troch fasád a prepojeniu interiéru s okolím pomocou priestranných terás. V interiéri sú použité prírodné materiály, ktoré umožňujú vyniknúť čistote a elegancii.

Celý priestor vily je prepojený jedným centrálnym schodiskom, ktoré spája jednotlivé zóny domu. K dispozícii je aj výťah.

Z každého podlažia, interiéru a terasy sa naskytá iný pohľad na panorámu Prahy. Ten najkrajší sa ponúka z okolia bazénu, ktorý je vsadený do skaly.

Vila je situovaná v starostlivo udržiavanej záhrade. Na prízemí sa nachádzajú dve izby pre hostí a technické zázemie. Celé prvé poschodie je venované veľkorysej obývacej časti a kuchyni s jedálňou s priamym vstupom na terasu. Druhé poschodie disponuje štyrmi spálňami, priestranným šatníkom a štyrmi kúpeľňami. Najvyššie podlažie slúži ako fitness. V dome sa nachádza garáž pre šesť áut.

LOKALITA – Praha 7, Troja

Oblasť Troje má výnimočnú povesť a obyvatelia Prahy ju vnímajú ako oázu pokoja a zelene. Miesto, kde prichádzajú za odpočinkom do známej pražskej ZOO, botanickej záhrady alebo Vinice sv. Kláry. Unikátne členený terén s desiatkami luxusných rezidencií a víl dotvára jedinečný charakter tejto štvrti. Vďaka tunelu Blanka je dnes táto časť Prahy dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Centrum je vzdialené iba desať minúť jazdy. Rovnaký čas, za ktorý peši prídete na Císařský ostrov alebo do Stromovky. Štvrť je zároveň jednou z najbezpečnejších v hlavnom meste. Miestom, kde sa i v 21. storočí ľudia navzájom poznajú a pravidelne navštevujú. Už to je samo o sebe výnimočné.

Mám záujem

*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU