EXKLUZÍVNA VILA, CHORVÁTSKO – ISTRIA

ID: R033
 • 680 m²

  Rozloha
 • 3 780 m²

  Pozemok
 • 6

  Izieb
 • 6

  Kúpeľní
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

PRENÁJOM

Elegantná vila na prenájom situovaná uprostred jednej z najkrajších prírodných oblastí na Istrijskom polostrove v obci Vrsar priťahuje turistov z celého sveta vďaka jedinečnej kombinácii morského pobrežia a malebnej krajiny. 10 kilometrov dlhý Limský záliv je chránenou oblasťou s významnými archeologickými náleziskami a zaujímavými speleologickými objektami.

Vila Bonavista leží na pozemku s rozlohou 3 780 m2 a nachádza sa na vynikajúcom mieste vzhľadom na blízkosť pláže, nádherné výhľady a priamy prístup k moru.

Disponuje obytnou plochou 680 m2 a pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza posilňovňa a relaxačné spa (vnútorný bazén s vírivkou a saunou), biliard, jedáleň pre 10 osôb, kompletne vybavená kuchyňa s barom a obývací priestor. Veľkoformátové sklenené okná, ktoré spájajú interiér s exteriérom, dodávajú priestoru moderný a atraktívny vzhľad, robia ho vizuálne jasnejším a vzdušnejším a poskytujú dostatok prirodzeného svetla. Zo spoločenskej časti je priamy vstup do starostlivo udržiavanej záhrady s moderným bazénom, letnou kuchyňou s grilom, záhradným stolovaním pre 10 osôb a veľkorysým priestorom na opaľovanie s pohodlnými ležadlami. Na poschodí sa nachádza päť luxusných izieb, každá s vlastnou kúpeľňou a terasou, z ktorých je nádherný výhľad na more a okolitú krajinu.

Vila Bonavista má kapacitu 10 osôb. Hosťom sú k dispozícii upratovacie služby a komplexný manažment objektu. Neďaleko vily sa nachádza malé letisko s možnosťou pristátia súkromného lietadla na transfer hostí.

Vďaka jedinečnému vybaveniu a svojej polohe je vila ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych druhov spoločenských a súkromných akcií, ako aj pre nezabudnuteľnú dovolenku s rodinou či priateľmi. Vila je správnou voľbou pre milovníkov stredomorského životného štýlu, je obklopená nedotknutou očarujúcou prírodou a veľkorysá záhrada poskytuje dostatok priestoru pre športové a relaxačné vyžitie.

 • 680 m2, 6 izieb
 • priamy prístup k moru
 • kapacita 10 osôb
 • letisko pre súkromné lietadlá

LOKALITA

Istria je vo všeobecnosti preslávená nielen vďaka svojmu bohatému kultúrnemu a historickému dedičstvu, ale aj pre špecifické prírodné krásy. Región je taktiež známy pre svoje vynikajúce vína, domáci syr, prosciutto a hľuzovky.  Návštevníkom polostrova sa preto odporúča ochutnať tradičné špeciality a okúsiť tak, prečo sú domáci obyvatelia na ne tak pyšní. Vzdialenosť Bratislava – Vrsar je dostupných 620 km.

Mám záujem

*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU