BYT, PRAHA 1 – STARÉ MĚSTO

ID: 0261
 • 217 m²

  Rozloha
 • 4

  Izby
 • 2

  Kúpeľne
 • Cena na vyžiadanie

  EUR

O NEHNUTEĽNOSTI

Výnimočný byt po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v top lokalite iba pár krokov od Pařížskej ulice či Staroměstského námestia. O prvotriedny design sa postaralo štúdio architektov OOOOX so svojím nezameniteľným rukopisom.

Dominantou celého bytu je obývací priestor s vysokými stropmi, priznanými krovmi a útulnou pracovňou, ktorá je predurčená pre chvíle strávené s knihou v ruke pri romantickom výhľade na Staré Mesto. Elegantná minimalistická kuchyňa vyrobená na mieru je prepojená s jedálňou a obývačkou. Tento otvorený priestor s viac ako trojmetrovými stropmi dodáva bytu vzdušnosť a vďaka oknám orientovaným na tri svetové strany poskytuje aj dostatok svetla.

Dispozičné riešenie bytu poskytuje tri spálne. Plne vybavená hlavná spálňa so vstavaným šatníkom ponúka en-suite kúpeľňu s voľne stojacou vaňou a samostatnou toaletou, druhá spálňa taktiež disponuje šatníkom a en-suite kúpeľňou. Posledná izba môže slúžiť ako izba pre hostí, detská izba či herňa, pracovňa alebo ďalší veľkorysý šatník.

Vstup do bytu dotvára obraz od uznávaného českého maliara Patrika Habla. Interiér je zariadený nábytkom svetových značiek najmä od spoločnosti Konsepti, napr. B&B Italia, či Gervasoni a doplnkami Monobrand. Svietidlá sú od belgického výrobcu Delta light a španielskeho Estiluz, celkový priestor dopĺňa ikonická lampa navrhnutá Jasperom Morrisonom Superloon od talianskej značky Flos. Kúpeľne sú kompletne zariadené talianskou značkou Agape s batériami Paffoni. V celom byte sú drevené podlahy doplnené mozaikou značky Vielaris, ktorá výstižne dopĺňa jednotne zladený interiér.

 • 217 m², 4 izby
 • 6. podlažie
 • výťah
 • bezpečnostný systém
 • domáci inteligentný systém Insighthome
 • pivnica

LOKALITA – Praha 1, Staré Město

Okolie Pařížskej ulice je najvyhľadávanejšou a najprestížnejšou lokalitou Starého Města plnou butikov popredných svetových návrhárov. Krátkou prechádzkou sa dostanete ku všetkým historickým pamiatkam ako napr. Staroměstské námestie, Orloj, Anežský kláštor alebo Karlův most a v tesnej blízkosti je množstvo štýlových reštaurácií, kaviarní a salónov.

Štvrť Josefov, ktorá vyrástla začiatkom 20. storočia na mieste bývalého Židovského mesta je oblasť, ktorá sa svojou architektúrou ako aj atmosférou podobá šarmu ulíc v Paríži. Mnoho domov, najmä v blízkosti synagógy, rešpektuje židovskú tradíciu tohto miesta. Ulica V Kolkovně spolu s ulicou Široká patrili k hlavným tepnám Židovského Mesta, predovšetkým vďaka dnes už neexistujúcemu domu Kolkovního úřadu, ktorý vydával štátne známky pre úradné poplatky.

Mám záujem*povinný údaj

Pravidlá ochrany Vašich osobných údajov sa nachádzajú TU