SLOVAKIA SOTHEBY‘S INTERNATIONAL REALTY

Zastúpenie v Slovenskej republike je súčasťou celosvetovej siete Sotheby’s International Realty® , lídra v oblasti predaja jedinečných nehnuteľností. Náš tím skúsených profesionálov využíva znalosti lokálneho trhu, medzinárodných kontaktov a strategických partnerstiev pre unikátnu prezentáciu a predaj Vašej nehnuteľnosti. Vďaka intenzívnej spolupráci s medzinárodnými partnermi máme doslova neobmedzený prístup k realitám kdekoľvek vo svete. Všade tam, kde si prajete byť či už doma alebo na dovolenke. Našou víziou je pomôcť Vám nájsť domov, ktorý bude v súlade s Vaším životným štýlom.

NAŠE SLUŽBY

Naším záväzkom je poskytovanie nadštandardných služieb v každej fáze predaja alebo akvizície prestížnych nehnuteľností ako u nás, tak aj v zahraničí. Tím Slovakia Sotheby’s International Realty je zložený zo skúsených profesionálov z oblasti rezidenčných a komerčných nehnuteľností, developmentu a marketingu. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy. Globálna marketingová stratégia Sotheby’s International Realty® je založená na možnosti prezentovať prémiovú nehnuteľnosť lokálnej i medzinárodnej klientele vyhľadávajúcej jedinečné projekty.

NAPÍSALI O NÁS

KARIÉRA

Vaša vysnívaná práca je Vám na dosah. Do nášho rozrastajúceho sa tímu aktuálne hľadáme nové posily, privítame predovšetkým skúseného makléra v oblasti rezidenčných nehnuteľností. V prípade záujmu pošlite svoj životopis na info@slovakiasothebysrealty.sk.

NETWORK

Sieť Sotheby’s International Realty® tvorí viac ako 25 000 nezávislých realitných maklérov vo viac ako 1 000 kanceláriách, v 77 krajinách a kútoch sveta. Vďaka tomu výber výnimočných nehnuteľností u nás nepozná hraníc. Prevedieme Vás cestou za vysnívaným domovom kdekoľvek na svete.

HISTÓRIA

V srdci Londýna na slávnej New Bond Street vznikol v roku 1744 aukčný dom Sotheby‘s. Ide o najstaršie miesto združujúce svetových zberateľov unikátnych predmetov. V roku 1976 sa z rovnakej vášne zrodila jedinečná realitná spoločnosť Sotheby’s International Realty®, ktorá pokračuje v dlhoročnej tradícii nákupu a predaja tých najexkluzívnejších svetových nehnuteľností.